Дияконія Молитви

12 Гру 2018 Опубліковано Надія

"Все можливе тому, хто вірує" (Мк 9,23)

Під покровом Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі відбулась зимова Оаза Молитви в днях з 30 листопада по 2 грудня 2018 р. На цей раз ми розмірковували над темою Зцілення. Учасники з Києва, Житомира, Бердичева, Боярки та з околиць Ворзеля приїхали, з різними намірами, але всіх об’єднувало одне – ми всі віддали цей час Господу, щоб Він сам діяв в нас. Адже Господь знає нас найкраще, всі рани нашого серця і недуги нашого тіла, Він найкраще знає що нам потрібне для спасіння. Бо не тимчасове здоров’я тіла є нашою метою, але вічне спасіння душі.

03 Гру 2018 Опубліковано Надія Вчення Корисно

Інструкція щодо молитов, метою яких є зцілення, яке походить від Бога

Конгрегація Віровчення

Інструкція щодо молитов, метою яких є зцілення, яке походить від Бога

Вступ

19 Жов 2018 Опубліковано Надія

Запрошуємо на Оазу Молитви!

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДОРОСЛИХ ТА МОЛОДЬ

з 30 листопада по 2 грудня
взяти участь в
Оазі Молитви
яка відбудеться у Ворзельській Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса,
за адресою: м. Ворзель, вул. Тюльпанова 1.

Тема: Зцілення, яке походить від Бога
В програмі: Євхаристія, можливість сповіді, конференція, нічна адорація, розарій, прослава, заступницька молитва.
Початок: 30 листопада о 18 год.
Закінчення: 2 грудня о 16 год.
Кошт проживання і харчування: 400 грн з особи

29 Травень 2018 Опубліковано Надія

Молитовно-організаційна зустріч ДМ

28 травня відбулась молитовно-організаційна зустріч Дияконії Молитви під Києвом, цього разу нас гостинно приймала сім’я Макса і Даринки. Після короткого ділення життям за чаюванням ми розпочали нашу зустріч зі Служби Божої з Літургією годин та Наметом Зустрічі. Потім обговорювали тему Заступницької молитви, яка є постійною частиною нашого служіння. Молились до Святого Духа про розпізнання стосовно нашої наступної Молитовної Оази. Молились Коронку до Божого Милосердя в інтенції миру на Україні, а також за всі сім’ї і у всіх намірах Руху.

01 Кві 2018 Опубліковано Надія

Свідчення з Оази Молитви 24 години з Ісусом

Слава ІСУСУ ХРИСТУ!!! Я дякую Богові за Волю Божу, яка співпрацюючи з моєю волею по Благодаті Божій була зі мною на Оазі у Києві. Дякую спільноті ДМ за вашу любов, чуйність, турботливість, за увагу до мене. Я була у Царстві Божому. Де царювала радість, мир, праведність в Святому Дусі. Я слухала Голос Доброго Пастиря і насолоджувалась вами. Родина Перегуда була для мене Йоаном Хрестителем бо привели мене до Царства Божого, а по дорозі мала знайомство з Ірою. Родина Петриків служили мені всіма дарами, якими служать у ЦБ. Родина Драпіковських послужили миром, тихістю, яка ісходила від ІСУСА.

01 Бер 2018 Опубліковано Надія

ОАЗА МОЛИТВИ

Бажаєте провести час з Живим Богом?
Хочете відкрити наново, що таке Aдорація?
Добре приготуватися до зустрічі з воскреслим Ісусом?
24-25 березня
Запрошуємо провести останній уїкенд Великого посту
в молитовному зосередженні, перед Святими Дарами!
В программі:
- Адорація Тіла Господнього;
- Конференції про адораційний спосіб молитви на підставі
свідоцтва святої Фаустини Ковальської та о. Августина Пеляновського OSPPE;
- Заступницька молитва на розарії;
- Можливість сповіді;

08 Лют 2018 Опубліковано Надія

Відбулась молитовно-формаційна зустріч Дияконії Молитви

В перші вихідні лютого в Абатстві Сестер Бенедиктинок відбулась молитовно-формаційна зустріч Дияконії Молитви, в якій взяли участь 12 чоловік з Бердичева, Житомира та Києва. Зустріч провадив модератор ДМ – о. Сергій Серебровський. Цього разу ми роздумували над темою: Життєві рішення у світлі Божого слова, на підставі книги о. Петра Сьлєнчкі з однойменною назвою; разом з автором ми заглиблювались в біблійну історію життя та покликання Якова, що згодом став Ізраїлем – патріархом вибраного народу.

16 Лис 2017 Опубліковано Надія

Формаційна зустріч Дияконії Молитви

З 17 по 19 листопада в Брусилові відбудеться чергова формаційна зустріч Дияконії Молитви. Початок зустрічі в п'ятницю о 20 год. Тема зустрічі: "Життєві рішення в світлі Божого слова". Зустріч попровадить модератор ДМ о. С. Серебровський. Запрошуємо взяти участь як постійних учасників дияконії, так і тих, хто відчуває покликання служити в цьому напрямку, або знаходиться в пошуку. Організаційні питання за тел.: 067 923 16 22 Надія.

24 Лип 2017 Опубліковано Надія

В Ясенівці відбулась Оаза Молитви

На початку липня на Житомирщині в с. Ясенівка ми переживали довгоочікувану Оазу Молитви. Захід був організований Дияконією Молитви для всіх бажаючих як з Руху Світло-Життя, так і з поза Руху, і як виявилось, навіть з поза Церкви! Я вкотре переконуюсь, що Господь багатий на милосердя і відкриває свої обійми всім, хто Його шукає. Учасники приїхали з Бердичева, Києва, Житомира, Брусилова, Черняхова, Новоград-Волинського та Володар-Волинського. Духовним провідником Оази був о. Сергій Серебровський - модератор Дияконії Молитви.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта