Дияконія Євангелізації

24 Лис 2017 Опубліковано Юлія Ч

Адвент вдома з дітьми

Святкування Різдва в родині: Адвентовий календар – прекрасна сімейна традиція.

Всі хочуть жити в країні, де панує справедливість, повага, доброта, любов. Такі якості людини потрібно закладати з дитинства. Незабаром Адвент – чотири тижні очікування Різдва Христового. Як би ми не назвали цей період, але його з нетерпінням чекають діти. Чому ми, дорослі, часто розуміючи важливість цього часу, не досить глибоко переживаємо цей час?

03 Бер 2017 Опубліковано Юлія Ч

Голодного нагодували

Бог є любов і не може Він себе інакше проявити,
як лише в милосерді!

26 Січ 2017 Опубліковано Юлія Ч

Євангелізація - це просто.

«Скільки сердець все ще не знають Божого слова,
Скільки сердець Бога не знають ще.
Наповни серце своє цим коштовним насінням
І побачиш, що Бог поведе тебе між люди.»

08 Гру 2016 Опубліковано Юлія Ч

В Хорошеві виготовляють Адвент-календарі

Незабаром святкуватимемо Різдво Христове – Воплочення Сина Божого, прихід Господа на землю в постаті малої Дитини. Уже розпочався Адвент – час радісного очікування, період підготовки до свята та час для роздумів про друге пришестя Христа. Діти з нашої парафії , а також їх друзі часто задавали питання, коли ж настане Різдво. Це спонукало нас, дияконію євангелізації, зробити дитячий Адвент-календар, щоб відслідковувати час, який залишився до прекрасного і улюбленого свята року, а також краще підготувати дітей до приходу Ісуса, щоб вони могли з чистим серцем дякувати Богові за дар Його Сина.

04 Лис 2015 Опубліковано Юлія Ч

Бал Всіх Святих

31 жовтня діти з парафій: Бердичів, Гришківці і Осиково зібралися на Бал Всіх Святих! Батьки допомагали приготувати костюми і на цей бал завітали такі Святі: Петро, Йоан Павло ІІ, Валентин, Максимільян, Мати Тереза, Тереза від Дитятка Ісус, Кароліна Кузка, Діва Марія, Ангели, Франциск і Гіацинта з Фатіми, Агнеса. Діти весело проводил цей час за іграми, танцями і частуванням солодощів. На закінчення кожен отримав собі Святого Покровителя на цілий рік. 1 листопада в кожні парафії - кожен міг отримати Святого Покровителя на цілий рік. Після Служби діти пішли на Євангелізацію селом.

08 Лип 2015 Опубліковано Міша

Вечір Святої Сім'ї

12 липня, в Житомирі, о 18:00 в парку ім. Ю. Гагаріна на сцені під аркою відбудеться євангелізаційний захід "Вечір Святої Сім'ї".

В програмі:

  • Слово Боже про сім'ю
  • Свідчення сімей
  • Слово священика
  • Співи

Щиро запрошуємо всіх разом пережити цей вечір разом!

09 Чер 2015 Опубліковано Юлія Ч

«Хто звеличує матір свою, той немов скарби збирає» (Сир 3, 4)

Мама! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово. Його розуміють у всіх країнах і навіть звучить воно майже однаково у більшості мов. Що може бути ріднішим за матусині руки? Коли тобі сумно – вони зігрівають тебе обіймами. Що може бути ласкавішим за матусині очі? Вони осяюють світ навколо тебе. Яка щаслива мить, коли матуся посміхається. І навіть коли вона сердиться – ближчої людини не існує.

28 Січ 2015 Опубліковано Юлія Ч

Вечорниці Володарсько-Волинського району

Не один рік спільнота Володарсько-Волинського району «Домашня Церква» святкує Різдво Христове. Адже це не просто гарне й веселе свято. Воно сповіщає дивовижну новину: Божий Син став людиною, щоби принести нам спасіння та нове життя.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта