Адвент вдома з дітьми

Опубліковано Юлія Ч

Святкування Різдва в родині: Адвентовий календар – прекрасна сімейна традиція.

Всі хочуть жити в країні, де панує справедливість, повага, доброта, любов. Такі якості людини потрібно закладати з дитинства. Незабаром Адвент – чотири тижні очікування Різдва Христового. Як би ми не назвали цей період, але його з нетерпінням чекають діти. Чому ми, дорослі, часто розуміючи важливість цього часу, не досить глибоко переживаємо цей час?

Значно допомагають передріздвяні навчання в церкві, які виривають нас з рутини життя і налаштовують на очікування найпрекраснішого дійства – народження Ісуса. Але часто так буває, що Різдво перетворюється на звичайне застілля в день свята, яке нічим не відрізняється від інших. Відчуваємо сум, що щось пропустили та недодали дітям, адже час спливає непомітно. Діти ростуть дуже швидко — колись вони поїдуть до іншого міста на навчання, залишаться там жити, одружаться, і ми, розмовляючи з ними через скайп, будемо жалкувати, що колись приділяли їм мало часу…

Дорослі можуть долучитися до створення свята і незабутніх вражень дитинства вже сьогодні. Створіть свято дітям, грайте разом, розповідайте біблійну історію Різдва, долучайте дітей до добрих справ. Розповідайте, що ми щодня зустрічаємо Ісуса... в близьких і далеких людях, які мають потребу в любові і їжі, теплі й допомозі, які в лікарні чи боргах. Люди в потребі зустрічають Ісуса, коли до них неочікувано хтось проявив тепло, любов, допомогу, участь, розраду. Він ближче, ніж думаєш і перестріне тебе вже завтра!

Отож, готуючись до Різдва, ми можемо зробити разом з дітьми вертеп або календар очікування Різдва, так званий Адвентовий календар. Суть такого календаря полягає на підготовці маленьких подарунків для дитини на кожен день періоду Адвенту. Діти з нетерпінням чекають нового дня, адже їх чекає новий сюрприз. Проте, є одна умова для його отримання – разом з подарунком діти отримують завдання, яке мають виконати в цей день. Ну а завдання можуть бути різними: від вивчення вірша до миття посуду, або допомоги однокласнику. Та й сам календар можна оформити по-різному – зробити 28 конвертиків з паперу, або докласти більше зусиль, як герої нашого відео.

Спільні справи дуже зближують родину. Ваші діти запам'ятають це на все життя і передаватимуть цей безцінний досвід своїм дітям!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта