"Аnima" - це душа,... аніматор - той, хто надихає"

Опубліковано Юлія Ч

29.09.17-01.10.17 в с. Зарічани на базі Caritas - Spes відбувся перший етап школи для аніматорів, яку провадив о.Олег Сартаков.

Учасники - це молодь, яка цього літа переживала нульовий ступінь оази і, надихнувшись своїми аніматорами, виявила бажання служити іншим. Це мешканці Житомира, Києва, с. Реї, с. Гвоздави, с. Осикова та с. Корчака.

Ще в перший день до молоді завітав єпископ ординарій Києво-Житомирської дієцезії - Віталій Кривицький, який уділив благословіння на весь період школи для аніматорів і настановив, кажучи: "Ці реколекції - не тільки для того,щоб ви стали аніматорами цього літа. Передусім, ви стаєте аніматорами на ціле життя. Ви-вершки суспільства. Ви-ангели, яких Господь вибрав, щоб Йому служили. Недаремно, перший день школи припадає на свято трьох ангелів: Михаїла, Гавриїла і Рафаїла. Пізніше, знання, які ви тут набудете, стануть фундаментом вашого життя. Деякі з вас побудують чудові сім'ї, деякі стануть священниками, або монахинями. Господь буде посилати вас до тих, хто не має світла всередині себе, щоб ви запалювали їхні серця, надихали їхнє нутро. Адже, в перекладі з латинської "anima" - це душа, відповідно, аніматор - той, хто надихає".

Конференції, лекції, праця в групах, щоденна літургія і настанови від о.Олега - все для того, щоб освітлити розум молоді, поглибити її релігійні знання, щоб вона могла думати самостійно і тверезо, щоб стала прикладом для наслідування і допомагала іншим жити так, як заповідав нам Ісус Христос.

Маємо надію, що вже цього літа до служіння будуть повністю приготовані близько тридцяти нових аніматорів. А поки, продовжуємо підготовку до нелегкої праці.

Наступного разу школа для аніматорів відбудеться вже в м. Житомирі 17-19 листопада.

За все Слава Богу!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта