Весняний День Спільноти Київського району

Опубліковано Надія

У надзвичайно гостинній парафії Воздвиження Святого Хреста у Фастові відбувся весняний День Спільноти ДЦ Київського району. Дуже приємно було бачити багато нових подружжів, які тільки проходять період пілотування, а також була пара яка просто зацікавилась нашою спільнотою і приїхала відчути її дух.
Конференцію, присвячену темі Служіння, виголосив наш модератор – Отець Олег. Розповів нам про три головні принципи служіння. Будь-яке служіння починається зі смирення, адже гордість ніколи не дозволить людині служити. Другим необхідним принципом служіння є любов, адже без любові апостоли би не проповідували, а мученики не віддавали б життя за Христа. Третьою необхідною засадою є душевний мир, щоб побачити своє місце в тілі Церкви – «Душа повинна стати спокійною, як поверхня озера, що відображає небо».
Щодо практичного функціонування Дияконій, Отець Олег наголосив, що підчас періодичних зустрічей спеціалізованих Дияконій повинні здійснюватись три основні місії Церкви: царська, учительська і священицька, тобто необхідними складовими зустрічі повинні бути три основні частин: молитовна, формаційна і практична.
Далі - традиційно пройшла зустріч в групах у затишних куточках фастівської парафії. Ми ділились один з одним своїм досвідом служіння, своїми думками на цю тему. Потім спільно переживали Євхаристію – особливу зустріч з Живим Богом у спільноті – в якій співслужили: модератор Київського району ДЦ о. Лаврентій OSPPE, о. Руслан Михалків, о. Павло ОР, о. Славомір OFMCap.
Згодом – вже за обіднім столом – спільно споживали смачну їжу.
В останній частині програми відбулось представлення трьох Дияконій – Молитви, Життя і Милосердя. Дияконію Молитви представляла я (Надія Петрик), поділилась зі спільнотою нашою історією і здобутками – першими двома Оазами Молитви, а також планами на майбутнє. Дияконія Молитви покликана виконувати доволі широкий спектр завдань, адже повинна служити молитовною підтримкою усім дияконіям, омолювати всі заходи Руху та заступатись за всіх учасників Руху; і водночас, поглиблювати молитовне життя, створювати простір спілкування з Богом для інших.
Олександра Большакова представила Дияконію Життя, яка знаходиться у стадії розвитку в нашій дієцезії, але вже проводила деякі заходи (Курс з природного планування), тісно співпрацює з кам’янець-подільським осередком Дияконії Життя. Діяльність цієї дияконії покликана охоплювати захист життя в усіх його вимірах, особливо в умовах сьогодення - постійної ворожості та атаки на сім’ю.
Дияконію Милосердя представляли спеціально запрошені гості з Житомира в особі Вадима Маковського. Вадим розповів про свій шлях до служіння та про благодійну діяльність дияконії за останній період – організація недільних обідів для діток з «важких» сімей в Брусилові, допомога діткам інвалідам, євангелізаційно-просвітницьку діяльність тощо.
На кінець хочу зазначити, що наше служіння - це є плід духовного зростання в нашому Русі, це відповідь на Божий поклик, прагнення нашого серця, це усвідомлення Божого слова, що віра без діл є мертвою (пор. Як 2,14-26).<a href="http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua/sites/default/files/article/field_atta... class="fancybox fancybox-insert-image" data-fancybox-group="gallery-all">
<img typeof="foaf:Image" src="http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua/sites/default/files/styles/height_100/... alt="" class="image-height-100" />
</a>

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта