"Все можливе тому, хто вірує" (Мк 9,23)

Опубліковано Надія

Під покровом Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі відбулась зимова Оаза Молитви в днях з 30 листопада по 2 грудня 2018 р. На цей раз ми розмірковували над темою Зцілення. Учасники з Києва, Житомира, Бердичева, Боярки та з околиць Ворзеля приїхали, з різними намірами, але всіх об’єднувало одне – ми всі віддали цей час Господу, щоб Він сам діяв в нас. Адже Господь знає нас найкраще, всі рани нашого серця і недуги нашого тіла, Він найкраще знає що нам потрібне для спасіння. Бо не тимчасове здоров’я тіла є нашою метою, але вічне спасіння душі. Не хочу тут сказати, що зцілення тілесних недуг і зранених сердець є неважливим, з певністю можу сказати, що Господь у своїй доброті і милосерді вділив і це, про що вже маємо деякі свідчення. Думаю також, що багато залишитися для нас невідомим, бо це так, як з цим зерном, яке сіємо – не знаємо як воно зростає, але надіємось, що колись побачимо плоди.
Одним з пунктів програми була конференція, під час якої учасники могли ознайомитись з документом Конгрегації Віровчення, в якому йдеться про те – що Церква говорить на тему зцілення. З цим документом можна ознайомитись за посиланням:
http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua/teaching/%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%8...

Дякую Господу за всіх, кого він привів, за всіх, хто служив, за відкрите серце отця Руслана, який нас приймав – нехай все буде на славу Божу!

Наприкінці додаю прекрасне свідчення пані Валентини, яке вона написала після пережиття Оази:

«Сьогодні обдумувала пережите. Відчуваю тістом Передпасхальним, яке добре вимішане і м’яке і готове до потрібної форми.
Задавалась питанням: чому Дух на Прославі Школи християнського життя та євангелізації Св. Марії такий легкий, а на Оазі пережила Глибину, що аж дихання затримувала, Дух аж тиснув на єство... Отримала відповідь, що на Школі діяв Дух Радості, на Оазі досвідчила Духа Зцілення Ран духовних і тілесних, а це тотальна титанічна робота... Амінь!
Обдумувала, яке Багатство Церкви було використате отцем Сергієм на Оазі, зокрема: Сповідь, Літургія, Святе Причастя, Єлеопомазання, молитви, співи, співані молитви, вшанування Матері Божої з вділенням кожному Благословення, вшануванням Мощів Святого Івана Павла 2 і молитва до нього, взивання до св. Віаннея і св. Терези, які зображені у капличці, де перебували, Закликання Духа Святого, як Мойсей з піднятими руками, так отець перед Господом наполегливо молився за нас, незважаючи на втому, це і роздуми над Словом Божим і Виставлення Святих Дарів, і нічні чування, і особисті розмови, катехитичне навчання, проповідь, ділення свідченнями, підтримка, роз’яснення і напоумлення, відкритість і багато всього, яке відоме тільки кожній душі, яка отримала для себе Благодаті від Бога! А ще дооцінка вдячності прийде пізніше. Дякую найкращому нашому Богові, Святій Діві Марії, всьому Святому Небу, отцю Сергію, Юлі і Наді, які особисто нас, ворзелян, запросили, та всім організаторам і учасникам. Всі ми є такою гарною Церквою. Алілуя!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта