Відпуст у Корчаку

 Сьогодні 24 вересня 2017 року відсвяткували відпуст блаженного Владислава з Гельньова - покровителя парафії у Корчаку.

Храмове свято, не дивлячись на благодатні осінні погодні умови відбулося з великим розмахом щедроти і тепла корчаківців. В очі відразу впадає - як багато роботи зроблено для підготовки до свята - змонтовано сцену перед каплицею, розмальовано "вартові" башти по периметру саду парафії, викладено центральну доріжку до каплиці, дбайливо розставлено лави.... І навіть сизе небо підкреслює усю красу парафії у Корчаку.

Відбулася урочиста свята Євхаристія. На проповіді настоятель парафії отець Олег Сартаков розповів кілька фактів з життя покровителя парафії, розтлумачив євангеліє про найманих працівників, про цінність кожного охочого до роботи, про цінність кожного наверненого життя в очах Господа. Наприкінці Літургії вірні разом молились про заступництво блаженного Владислава, випрошували милості для прихожан, для рідного села та околиць. Також вірними та гостями було складено акт "Посвячення Ісусові через Непорочне Серце Марії" - у молитві посвячені прихожани та гості, серед яких більшою мірою католики сусідніх сіл та оазовичи Домашньої Церкви з Житомира, Новограда-Волинського та Хорошева піддтвердили обітниці Святого Хрещення та відріклись від сатани, цілковито посвятивши Непорочному Серцю Марії свої родини, сім'ї, громади, школи, працівників освіти та медицини, священиків, усіх боголюбивих людей та ворогів християнства.

Отримавши благословіння, гості свята мали честь насолодитись справжньою класичною музикою, як і було анонсовано. На малій Корчацькій сцені у дощ та осінню прохолоду грав Народний камерний ансамбль "Класік" з Новограда-Волинського. Завершилось святкування щедрою агапою, дбайливо організованою місцевими жителями.

Богу подяка за парафію блаженного Владислава з Гельньова у Корчаку та її вірних священиків, прихожан, друзів, добродіїв та гостей.

       

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта