Голодного нагодували

Опубліковано Юлія Ч

Бог є любов і не може Він себе інакше проявити,
як лише в милосерді!

Ісус Христос навчав, що людина не тільки здатна приймати Боже милосердя, але й повинна ділитися ним з іншими. До головних правд віри належать такі вчинки милосердя, як голодного нагодувати, спраглого напоїти,…
Дияконія євангелізації Хорошівського району тісно співпрацює з педколективом однієї із місцевих шкіл. Вчителі допомогли виявити дітей, батьки яких неспроможні з тих чи інших причин оплачувати шкільні обіди. В результаті – школярі голодні. Тяжко вчитися, коли думка про одне – аби наїстися. Ми зібрали групу небайдужих людей (27 чоловік), які погодились щомісяця (на весь навчальний рік 2016-2017) ділитися коштами на харчування даної категорії дітей. Їх у нас десять з 1-го по 7-й класи. Відгукнулися й католики, й православні, і протестанти, і не віруючі. З миру по нитці – голому сорочка - відкрили благодійний рахунок в банку.
Вчителі розповідають, що дітки так гарненько біжать щодня в їдальню і виїдають чистенько все, що їм пропонується. Серце тішиться! Сподіваємося, що цей почин закріпиться і на наступні роки.

Сидорчук Анжела.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта