Домашня Церква + Карітас = милосердя з дому в дім

Опубліковано Юлія Ч

«Геть не обов’язково робити щось велике. Можна робити і щось маленьке, але з великою любов’ю» 

Ці слова улюбленої святої Матері Терези якнайкраще характеризують акцію, яку втілили в життя члени Домашньої Церкви Руху «Світло Життя». Незадовго до описуваних подій ми звернулися до цієї спільноти із закликом, проханням, заохоченням до співпраці, метою якої є допомога тим, хто насправді дуже сильно потребує нашої участі в їхньому житті. І вони чекають поки ми, - ті, хто набагато більше обдарованi Богом і здоров`ям, і працею, і грошима, помітимо їх, звернемо на них увагу, делікатно запропонуємо свою підтримку.Відгук на нашу коротеньку розповідь був приємно-активним. Багато сімей з цієї спільноти привезли нам крупи, мед, консервацію, інші продукти тривалого зберігання. І, звичайно, одяг - для дорослих та малюків...

Дякуємо, наші любі брати і сестри! Прекрасні плоди вашого служіння!

Та наймасштабніша акція відбулася в Довбиші, в уже рідній нам школі-інтернаті для особливих діточок. Інформацію про потреби школи надавала організаторам заступник директора, пані Lilia Polukovskaya. Були закуплені зубні пасти та щітки, дитячі креми та шампуні, засоби гігієни для дівчаток та мило, туалетний папір та засоби для догляду за волоссям дівчаток. І всього цього скарбу на суму майже 5000 гривень!

Крім того, до вручення дарів спільнота підійшла творчо та зі святковим настроєм – до діток поїхав неймовірно артистичний та креативний святий Миколай! Вас цікавить, що то за пірамідка з ящиків на світлинах? Оскільки справжня ялинка на той час ще не була встановлена, діточки з готовністю сприйняли коробки з дарами за новорічну ялинку. І байдуже, що «ялинка» не була прикрашена іграшками та не миготіла вогниками. Дітлахи, які відчувають правдиву турботу та щире бажання пригорнути їх до свого серця, бачили в ній найкраще новорічне деревце.

Дякуємо, наші добрі друзі, за пожертви, за зусилля, за клопоти. І дякуємо вам за це тепле і добре Різдвяне свято. 

Молимось та діємо!

 

 

 

 

 Світлана Самарська, БФ Карітас -Спес у Київсько-Житомирській дієцезії . 

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта