Зростання - діло Бога й людини

Опубліковано Надія

В Києві, 15 грудня, в парафії Христа Царя Всесвіту подружжя Домашньої Церкви провели Районний День Спільноти. Районна пара – Надія і Ігор Петрик представили спільноті нового модератора району – о. Сергія Кагановича.

                                                                                        

 Прагнемо подякувати нашому улюбленому о. Лаврентію Жезіцькому - попередньому модератору району, який нажаль не міг бути присутнім, який служив спільноті серцем і душею. На початку ми коротко нагадали собі чим є для нас День Спільноти, яка його суть і мета. Що насправді Дні Спільноти є «вершинами» життя Руху. «Слуга Божий о. Франциск Бляхницький ставився до них, як до критеріїв зрілості учасників Руху та сумлінної формаційної праці у спільнотах. Дні Спільноти були і є нагодою до будування єдності Руху, вчать про Церкву, якій Рух прагне служити». Родзинкою Дня була прем’єра прекрасної пісні «Домашня Церква», яку написала Ольга Галаненко, в якій оспівується краса подружньої любові.

Отець Сергій виголосив катехезу на тему – Зростання – діло Бога й людини, в якій підкреслив важливість покори на дорозі досягнення святості. Підчас праці в групах ми роздумували над фрагментами Божого Слова, які допомагають нам зростати, є нашими дороговказами на цьому шляху.

 

Центром святкування була Євхаристія, яку очолив о. Сергій, а співслужили брат Славомір Плонський OFM Cap, господарі парафії о. Анатолій Сіцінський SAC та о. Артур Стемпєнь SAC. Проповідь виголосив брат Славомір. Музичний супровід Євхаристії і всього свята здійснювала Ольга Галаненко.

                                                                                       

Година свідчень вразила відкритістю і щирістю, четверо учасників спонтанно виходили і ділились своїм особистим пережиттям близькості Бога, Божого діяння в їхньому житті. Наприкінці, на агапе ми спільно ділились життям і смаколиками, які власноруч приготували.

Підчас Дня Спільноти наші дітки знаходились під опікою наших Ангелів-Аніматорів: Каті, Софії і Євгена з парафії св. Олександра та Соломії, Аліни і Діани з парафії св. Миколая, а також Ірини з Броварської парафії ПДМ Неустанної Допомоги. За що ми їм щиро дякуємо!

Насправді всі учасники долучились до служіння в організації свята, тому впевнено можу сказати, що відчувався дух спільноти! Особлива подяка господарям парафії, яка нас приймала – отцям паллотинам і місцевому колу ДЦ – за відкритість і служіння. За все Слава Богу!

                                                                                       

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта