Нагодувати голодну дитину. Неділя III.

Опубліковано Олена

Третій «марш-бросок» до Брусилова здійснено!

4 березня 2018р. Дияконія Милосердя разом з «Карітас-Спес» та аніматорами з ФраМ третю неділю поспіль годували і душевно зігрівали брусилівських дітей. Дітей пречудових: гарних, веселих і вдячних, але таких, яким гостро бракує батьківських теплих рук й мудрого слова, маминого пахучого борщика й найсмачнішого в світі домашнього пиріжка.

Ще на одну неділю Парафія Святого Духа в Брусилові взяла на себе роль затишного батьківського дому. Наші подружжя з ДЦ тимчасово надали в прокат «мамині руки», дівчатка-аніматори стали найкрутішими старшими сестрами. о.Сергій Серебровський класно справився з роллю загального улюбленця сім'ї – веселого й креативного дядька. Сподіваємося, що нашою імпровізованою новою сім’єю керував добрий Батько – Бог-Отець.

Побували на Службі Божій, смачно їли, душевно розмовляли, малювали й надували кульки, обіймалися й прощалися до наступної зустрічі. Вже стає трохи страшно. Народжується й неприємно муляє відчуття особистої відповідальності: що буде з цими дітьми після закінчення нашої акції…

 

Дякуємо Богу і кожному, хто долучився. Збираємось в наступну поїздку.

 

/Використано фото Caritas - Spes Zhytomyr/

        

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта