Нове Життя – перезавантаження в стилі «Світло-Життя»

Опубліковано Юлія Ч

Вісім родин з Житомира, Києва, Бердичева та Львова на перетині 2016 та 2017 років разом переживали 15 –ти денні реколекції Нового Життя 1ступеню.
В затишному будинку табору «Карітас-Спес» в Зарічанах, в казковому лісі, вдалині від шумного міста і буденних турбот подружжя мали можливість засмакувати цілковито ІНШОГО життя. Насиченість цих двох з лишком тижнів мала на меті відкрити красу життя християнина в мирі з Богом, в Таїнствах, в родині та спільноті.
Програма оазису 1 ступеню, за задумом слуги Божого о. Франциска Бляхницького передбачає євангелізаційні теми на перші чотири дні та катехуменальні на решту 11 днів. Щодень роздумуючи Таємницю Розарію подружжя заглиблювались у Істини віри та життя.
Розкладом дня передбачені основні практики духовності християнина - Ранкова молитва Утренею з Літургії годин, Свята Євхаристія, Намет Зустрічі, Євангелічна бесіда. Гарно вплелись у перебіг дня школи Молитви та Життя, де більш детально можна було вчитись від священиків, практикуючих пар та з матеріалів засновників Руху.
Був час і для Адорації, і для Подружжя, і для Спільноти, і для родинної прогулянки, і для танців, і для кіно, і для посиденьок-розмов за кавою.
Спокійним та плідним цей реколекційний час допомагала зробити ціла команда служителів - дитячі аніматори, музичний аніматор, пари аніматорів, відповідальна пара та модератор оази.
Протягом реколекцій учасники пережили кілька «вершин» Нового Життя – Особисте прийняття Господа Ісуса Своїм Спасителем, Відновлення Таїнства Хрещення, Таїнства Шлюбу, а також День Спільноти та Годину Відповідальності, де мали змогу скласти обітниці Круціяти Визволення Людини – тобто свідоме публічне визнання Віри та прагнення визволення від різних узалежнень. Практичним проявом бажання змінюватись стала урочиста цілковита відмова від споживання та пропозиції алкоголю, яку склали 12 осіб.
Найважчим за усі дні перебування було зважитись і приїхати на оазу та зберігши дух «Світло-Життя» виїхати назад в «пустелю».
За кожну особу, кожен подих Святого Духа та щедрі дари - «Слава Господу!»
http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua/gallery/%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2...

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта