Олег і Валентина Кулик провели Великопісні парафіяльні реколекції в Могилів-Подільському

Опубліковано Надія

              «Подружній союз, у якому чоловік і жінка встановлюють спільноту на все життя, спрямований своїм природним характером для добра подружжя і для народжування і виховання дітей: цей союз між охрещеними був піднятий Христом Господом до гідності таїнства». Саме про Таїнство Подружжя ми роздумували під час великопісних парафіяльних реколекцій в чудовому місті Могилів-Подільський. Нас запросив настоятель парафії Відвідини Св. Єлизавети о. Павло Гришак. Реколекції відбувалися 22-24 березня цього року. Під час цих реколекцій ми ще раз пригадали що таке Таїнство Подружжя, а також роздумували, що це Таїнство дає кожному подружжю, такі благодаті та вимоги, а також засоби, які допомагають добре переживати це Таїнство. Окрім конференцій, які були під час кожної Євхаристії, ми мали зустріч з дітьми та молоддю парафії. Діти визначали чим є родина і якою вона повинна бути. Чого не повинно бути в щасливій родині. Вразила нас хоч і дитяча, але глибока мудрість дітей, як глибоко вони переживають ті проблеми, які бачать в родинах. Молодь також дуже багато задавала різних питань, які їх турбують про родину і не тільки. Також о. Павло запропонував, щоб протягом трьох днів, родини, які потребують спілкування могли прийти на особисті розмови. І ми були дуже вражені як родини сьогодні потребують спілкування. Приходили зовсім молоді подружжя, також подружжя, які переживають кризи, а також подружжя, які залишилися вже самотніми. І ми служили просто «вільними» вухами, бо саме цього вони потребували, щоб їх хтось просто вислухав. Дякуємо Богу за дар цих реколекцій, і просимо, щоб Господь зростив те засіяне зерно на Свою Славу.

Олег і Валентина Кулик

                 

               Я вже давно мріяв зробити щось для родин в нашій парафії. Чув багато про Домашню Церкву, бачив як родини розвиваються в цій спільноті. Цього року Конференція Єпископату України присвятили цей рік Святості подружжя і родини. І прийшла така думка запросити на великопісні реколекції не священика, а родину. Бо хто як не родина краще знає чим сьогодні живуть родини і з якими труднощами зустрічаються. Родину Кулик я давно знаю, знаю також, що вони належать до Домашньої Церкви тому і вирішив запросити їх з дітьми, щоб провели ці реколекції. Особисто я не шкодую і дуже вдячний Богу за ці чудові реколекції. Маю надію, що Господь і надалі нам поблагословить і в нашій парафії з’явиться Домашня Церква.

О. Павло Гришак (МІС)

                      

           Слава Ісусу Христу! Конференції торкнулися душ всіх наших парафіян. Всіх без виключення - і молодих і літніх. Здавалося б, що нового ми почули - та ті прописні істини щодо стосунків в шлюбі, виховання дітей, терпимості одне до одного, а головне - любові одне до одного в сім'ї - ці істини ми дуже часто якось забуваємо і відсуваємо на другорядний план. Родина Кулик простою й доступною мовою змусили нас задуматись над своїм життям і над своїм місцем в сім'ї, над своїм місцем в спільноті та над своїм місцем в незчисленній родині Господа, якось так м'яко змусили нас пригадати КИМ ми є в родині Отця і ЩО ми маємо розвивати в своїх родинах - любов, терпимість, розуміння, прощення, і... знову ж таки ЛЮБОВ. Спільна молитва. Так, це та розмова родини з Отцем-главою нашої родини, що дає нам не тільки примирення одне з одним, а й допомагає знайти вихід, вирішення проблем, котрі виникають в наших родинах. Отож, дякуємо Богу за цю родину. Дякуємо за мудрість і за відвагу (хвилювання це абсолютна норма, але вони тримались дуже гідно). І....хочемо ще!)) Приїздіть до нас! У вас є те, що нам потрібно. Ви нам потрібні! Благословення Божого для вашої сім'ї!

Петро і Агата Бескупські

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта