оплаткова зустріч Житомирського району

Опубліковано Юлія Ч

Минулого вікенду спільноті Домашньої Церкви гостинно відкрив двері костел Св. Йоана з Дуклі.
Традиційно в кінці січня зустрічаємося на оплатковій зустрічі. Пропустити нагоду добре повеселитися в спільноті, ще раз привітати один одного з Різдвом Господнім та гарно провести час ми не могли, та й не хотіли. Навпаки, з нетерпінням чекали цього.
На жаль, також традиційно в цей час "розгулюють" різні епідемії і тому, через хвороби, не всі змогли прийти. На цей раз було нас 52 дорослих та понад 20 дітей.
На вході гостей зустрічали "звірята" - "панда", "волек" і "осьолек". Працювала фотозона, а з об'єктиву фотографа, чарівним способом, "вилітала пташка" - готові фотки, які вже прикрашають стіни багатьох осель та стрічки у фейсбуці.
Після скромного частування відбулося ділення оплатком. Тут вже звична нам процедура - реєстрація, жереб, пошук адресата, привітання, обнімання, очікування привітання, знов обнімання....
Далі всіх чекав конкурс "ДЦ має таланти". Тут ми зрозуміли, що ДЦ таки має таланти, як діти, так і дорослі. Діти, звичайно, більш талановиті, дорослі більш сором'язливі. Хто ж був сміливий - вразив своєю харизмою, творчістю та силою.
Бурхливими оплесками завершився виступ креативного фокусника, який не залишив байдужим нікого. Поважне журі в складі о.Олега і о.Віктора, виставляло справедливі та "веселі" оцінки. Переможцями у нашому шоу були всі та отримали призи.
У конкурсі "Хата на тата" ми досліджували, чи може чоловік справитися з жіночими справами, а жінки - з чоловічими. Виявляється, можуть! Але тільки тому, що разом виконують всі справи! І не останню роль в цьому зіграла ДЦ.
Далі були веселі конкурси, танці - романтичні, динамічні та веселі.
Ну і не обійшлося без співу колядок під баян та бубни.
На завершення наші отці відмітили важливість вміння веселитися по-християнські, чому ми добре навчилися в ДЦ!
На кінець хочемо подякувати всім, хто допомагав з організацією свята та відмітити небайдужість багатьох гостей, які залишились на прибирання.
Христос народився!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта