Передріздвяна зустріч Дияконії Молитви

Опубліковано Надія

В цей передріздвяний час ми мали можливість спільно прославляти Господа і перебувати в Його присутності. Незважаючи на нескінченну метушню буденного життя, безліч мирських справ, ба - навіть традиційних приготувань до Різдвяних Свят, щось нас витягує з цього життєвого виру і переносить в духовний оазис. Що спонукає нас до залишення нашої "зони комфорту", а точніше "зони постійного прагнення комфорту", і відсторонення, хоч і на короткий час, від буденності? Мені здається, що цією рушійною силою є Любов, прагнення пізнання Господа та Його волі в нашому житті.
Провідною темою зустрічі була Заступницька молитва. Дуже глибоку конференцію виголосив о. Павло Куницький ОР з Фастова, яка показала нам важливість та спроможність (!) вдосконалення нашого молитовного життя, а також взаємозв'язок нашої молитви з нашим наверненням. Ці розважання наштовхнули нас на запитання самих себе, чи я, живучи у світі, готовий відмовитись від світу заради Бога, заради Його любові? На скільки я готовий?
Після теоретичної частини був і практичний досвід – молитовна хода – молячись чотири частини Розарію ми пройшли вулицями Брусилова, об’єднуючи наші особисті наміри з молитвою за всіх учасників Руху Світло-Життя, а також за цю конкретну місцевість, випрошуючи в Бога гідну владу для неї, та за її мешканців. В неділю ми побували в смт Макарові в дуже гостинній парафії св. Петра Апостола, у о. Анатолія Добжанського, де брали участь у недільній літургії, яку відправив о. Сергій Серебровський, а потім ми разом молились заступницькою молитвою над парафіянами.
Наступну зустріч заплановано на кінець лютого, а поки що триваймо в молитві в намірах доброго проведення і пережиття найближчих реколекцій Руху, також молімося про добру підготовку Молитовної Оази для дорослих в травні в Ясенівці для всіх бажаючих.
Всім бажаю зустріти Різдво Господа в чуванні та з молитвою!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта