Перший Всеукраїнський Різдвяний бал.

Опубліковано Юлія Ч

Молодь Руху «Світло – Життя» відсвяткувала свій Перший Всеукраїнський Різдвяний бал.

Зустріч відбулася 21 січня 2018 р. в Бердичеві. Були присутні священики, сестри та молоді люди з багатьох парафій України. Розпочалось торжество в храмі св. Варвари конференцією на тему «Нова культура», в рамах цієї промови о. Петро Глувка поставив перед всіма питання: Яка має бути справжня християнська радість? Чи Матір Божа танцювала? Службу Божу очолив о. Олег Сартаков.

А далі молодь була запрошена до ресторану, приміщення якого люб’язно надали господарі – родина з Домашньої Церкви. Там розпочалась святкова програма, яка тривала аж до 6.00 год. ранку. Не бракувало танців, забав, конкурсів. Оскільки невід`ємною частиною балу є вальс, молодь з запалом взялась до вивчення цього класичного танцю і вже після декількох репетицій під керівництвом хореографа Анастасії, танцюристи закружляли в спільному вальсі так, що аж перехоплювало дух. Богу подяка, що молодь мала змогу цікаво та по-християнськи провести дозвілля, виховуючись в новій культурі.

Неабияких зусиль та старань приклали до організації цього свята наші сестри-cерцянки з Дому св. Йосипа, що в Житомирі. Хай Господь й надалі надихає на добрі ініціативи для Його слави та спасіння довірених душ!

Підготувала с. Гелена Гонгало.

 

 

Коментарі

Чудова ініціатива! Що сказати, просто МОЛОДЦІ!!!

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта