ПІДСУМКИ РІЧНОЇ ПРАЦІ ДОМАШНЬОЇ ЦЕРКВИ

Опубліковано Леонард+Вікторія

18 – 21 вересня 2015 року в прекрасному і мальовничому місці Гора св. Анни (Польща) зібралися пари і священики відповідальні за Домашню Церкву, щоб зробити підсумок річної праці. З нами був присутній єпископ Адам Шаль, який делегований Конференцією Єпископату Польщі до справ Руху Світло-Життя. Генеральний модератор Руху Світло-Життя о. МарекСендек і модератор країни ДЦ о. ТомашОпалінський. Пара країни Катажина і ПавелМацєєвсци проводили ці дні підсумків.
Були присутні філіальні, дієцезіяльні і поєднуючі пари з усієї Польщі. З України поїхали Наталія Обруч,дієцезіяльна пара Кам’янець-Подільської діє цезії і Олег і Валентина Кулик, районна пара Бердичівського району. Ми були під постійною опікою нашої поєднувальної пари з Польщі – Чеслава і ГалінкиЗафореських.
Підсумовуючи рік праці була наведена така статистика: Домашня Церква існує в 23 країнах світу. На даний час є 4300 кругів (3900 – в Польщі), на другому місці знаходиться Україна. В цьому році 28990 осіб пережили ре колекції.
Коли ми зустрічалися в групах побачили, що незважаючи на те, що в Польщі ДЦ існує вже понад 40 років наші проблеми і радості дуже подібні. Теж говорили, що важко підняти до активної діяльності старші кола, є величезна потреба в різного роду євангелізаційних заходах, незважаючи на те, що Польща це католицька країна. Показували ролик на якому іноземка питає людей як і де знайти їй Ісуса. Відповіді особисто нас шокували, в католицькій країні, на вулицях багато людей не знають де Його можна знайти, або не вірять, що Він взагалі є, або вважають себе атеїстами. Важливу роль теж приділяли пілотуванню та заохоченню дітей і молоді до формації в Русі Світло-Життя.
Подружжя Агнєшка і ТомекТалагі, які проводили в нас сесію по пілотуванню, представили як ведуться приготування до Світової Зустрічі Родин - вона відбудеться в жовтні в Філадельфії. Найголовніше - це давати свідоцтво радості подружжя і родин. Цими свідоцтвами будуть ділитися в Філадельфії і в Кракові на Всесвітньому Дні Молоді.
Великий натиск був зроблений до служіння в дияконіях. Досвід показує, що до дияконій не повинні входити ті, хто не пройшов основної формації. Бо тоді є загроза, що людина буде розвиватися в дияконії, а не в Русі Світло-Життя.
Так як і в нас є радості і труднощі в співпраці зі священиками. Маємо показати священикам, що вони нам потрібні. Коли священик відчуває, що потрібний, тоді він знаходить свою тотожність. Нам варто свідчити в семінарії для кліриків, запрошувати їх на кола і реколекції.
«Ми потребуємо вашої допомоги, щоб розвивати віру і єдність. Щоб бути великим в цьому світі потрібно керуватися чистою мудрістю, яка веде до миру і служінням – Христос ставить на перше місце дитину, даючи її нам за взірець. Якщо цих двох елементів забракне – виникають непорозуміння і сварки.» - сказав місцевий єпископ АнджейЧая.
Дякуємо Богу за можливість перебування в цій спільноті і на цьому місці. Бо саме тиждень перед нашим приїздом Гора св. Анни була проголошена міжнародним Санктуарієм св. Анни. Коли нас вітали казали, щоб ми почувалися як у бабусі (св. Анна є бабусею Ісуса) де все найкраще і найсмачніше. І з таким відчуттям і споминами ми повернулися додому.
Олег і Валентина Кулик

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта