Реколекціїї І ступінь Олександрівка

Опубліковано о. Олег

Слава Ісусу Христу!

Хочемо подякувати Богу та владиці Станіславу Широкорадюку і поділитись враженнями про оазу Нового Життя для родин 1 ступеня, яку ми пережили в с. Олександрівка Житомирської обл.  з 24.07 по 09.08.2015р.

 В Оазі взяли участь 17 родин з дітьми (43) з різних міст України: Київ, Львів, Трускавець, Андрушівка, Житомир, Новоград-Волинський. Провадив нас Словом Божим по дорозі до Світла о.  Сергій Серебровський з Києво-Житомирської дієцезії.

Під час оази ми роздумували над  15 таємницями Святого Розарію. Кожен день мав свою програму, найважливішими моментами Оази були: щоденна Євхаристія, зустрічі в групах, Намет Зустрічі а також Літургія Світла та Води, Адорація Пресвятих Дарів, Подружня молитва, під час якої ми могли перепросити, подякувати своїй дружині або своєму чоловіку, хресна дорога,  відновлення обітниць Таїнства Хрещення, подружній діалог, відновлення Таїнства Шлюбу…

13 дня Оази – день спільноти – ми мали паломництво до парафії Христа Царя Всесвіту м. Новоград-волинський, де мали змогу разом з парафіянами та молоддю Новоград-Волинщини молитися до Господа.

Кожна родина на оазі віднайшла для себе щось, що так необхідно для духовного зростання. У єдності й любові подружні пари прагнуть нести образ Церкви в свої родини та парафії. Також бажаємо, щоб сім’я була місцем спільних молитов чоловіка та жінки з дітьми, щоб ми просвітлювалися спільно через читання Слова Божого – Біблії. Хочемо бути живою спільнотою, яка буде провадити спілкування людини з Богом: людей єдиних в Отці через Сина в Дусі Святому.

На завершення щиро дякуємо всім працівникам Карітас-Олександрівка, які постійно дбали про нас, за безмежну любов та жертовність. Маємо намір постійно пам’ятати про Вас в наших молитвах.

Родини оази та о.Сергій.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта