Свідоцтва пережиття "Сесії по пілотуванню родин"

Опубліковано Юлія Ч
  "Cьогоднішній стан культури і релігії в Європі вимагає присутності зрілих у вірі католиків і християнських місійних спільнот, котрі даватимуть свідоцтво любові Бога до всіх людей." Проголошення Євангелії надії має пробуджувати до переходу від віри, підтримуваної суспільними традиціями, хоч і вона достойна поваги, до ври більш особистої і зрілої і такої, що випливає з переконання."  (Ecclesia in Europa 50)
     Формація Руху Світло-Життя пропонує нам ставати саме такими зрілими католиками. Зокрема Домашня Церква пропонує дорогу зрілості католицьким подружжям. І першим етапом пізнання цієї дороги є етап Євангелізації і пілотування родин. Як правильно допомогти пережити ці етапи родинам, які хочуть пізнати Домашню Церкву. В цьому допомагають реколекції "Сесія по пілотуванню родин" Саме цього навчитися приїхали 11 родин з Києва, Фастова, Рівного, Житомира і Бердичева. Нашим духовним керівником і порадником був о. Павло Шендера, який ділячись своїм досвідом священика, допомагав нам зрозуміти роль священика в Домашній Церкві. Наші реколекції відбувалися в Ворзелі з 27 грудня по 2 січня. Дякуємо Богові за цей чудовий і плідний час ділення досвідом  і радістю пережиття спільноти.
 
                 Олег і Валентина Кулик
 
СВІДОЦТВА:
"Перше, чим хочеться поділитися, то це дух спільноти, який ми досвідчили під час сесії по пілотуванню. Як Дух Святий діє і єднає різних людей в любові. Важливим і дієвим моментом була можливість поєднання з живим Богом під час адорації для нашого подружжя. Інформація про пілотування та досвід родин, що пілотують допомогли нам звернути увагу на моменти в пілотуванні яких не знали для кращого виконання свого служіння для тих родин, які ми пілотуємо."
(Павло та Анна Харкевич, Житомир)
 

Нещодавно наша сім’я брала участь в сесії по пілотуванню, яка проходила у Ворзелі. Господь нам подарував цей час не тільки для зростання у служінні, але і зміцненні нашої сім’ї і подружжя. Взагалі такі реколекції, які можна переживати з дітьми і ще й мати можливість взяти особистого аніматора для найменшої - це благословенний час для нашої сім’ї, час єдності, просто радості від перебування разом. Ми справді залишили всі турботи щоденності і насолоджувались Божою присутністю, а Господь мабуть тішився нашоюJ

Два місяці тому наше подружжя обрали районною парою, досвіду в такому служінні ми ще не мали. А оскільки в нашому районі на даний момент пілотується шість кіл, ми вирішили поїхати на сесію по пілотуванню, яка стала для нас свого роду «курсами підвищення кваліфікації».

Дуже цінним був для нас досвід отця Павла Шендери, який дуже давно служить в Русі, його щире ділення допомогло нам усвідомити роль священика в нашій спільноті. Дуже цікавою для нас була теза, що взаємна допомога таїнств священства і подружжя є напрочуд вагомою в реалізації свого покликання та зростання в ньому.

На праці в групах для нас важливим було ділення сімей, які вже пілотували і пілотують кола на даний час, бо ми ще не маємо такого досвіду. Цікаво, що в нашій групі була пара, яка дев’ять років тому пілотувала наше коло– це Аліса і Льоня Ліщенки.

Підчас конференцій ведуча пара Валя і Олег Кулики ділились також і своїм досвідом служіння, який є дуже цінний для нас, а також ділились досвідом родинного катехуманату, підкреслювали важливість сім’ї – першої серед дияконій. Також запам’яталось порівняння взаємин між людьми і з Богом, де вертикаль – це стосунки з Богом, а горизонталь – стосунки з людьми. Якщо порушена горизонталь (гризня, інтриги, плітки тощо), значить вертикаль не в порядку. Наголошувалось на першочерговості людяності у вирішенні всіх питань щодо служіння. Важливою рисою пілотуючої пари є покора. Так само, як не всі подружжя покликані бути в спільноті ДЦ, так і не кожна пара покликана виконувати служіння пілотуючої пари. Оскільки метою етапу пілотування є відкриття подружжям краси їхнього покликання, пілотуюча пара повинна бути певним зразком того, про що говорить, виконувати обов’язки, свідчити про Бога своїм життям. Також важливо показати, що зустріч в колі є особливою «лабораторією» подружньої духовності. Коло повинно бути втіленням ідеалу життя християнської спільноти, а також постійним джерелом його віднови в кожному подружжі зокрема. Обов’язком пілотуючої пари є молитва за ввірене коло і жертвування Божої Служби за ці родини. 

За все Слава Богу!

Київ, Ігор та Надія Петрик

 

Слава Ісусу Христу!

Дякуємо Господу та ведучій парі за можливість сімейного відпочинку з Богом, навіть під час сесії по пілотуванню, коли самий важливий час ми приділяли розпізнанню покликання- " де рівні служать рівним".
Важливими для нас були свідоцтва та ділення досвідом. Неймовірно приємно відчувати відкритість кожного учасника на єдність у спільноті, яка огортає у взаємній допомозі і любові. 
Цей час, з допомогою Святого Духа, став для нас часом впорядкування життя, формації в ДЦ і особистих відносинах з Господом. 
Неочікуваним для нас було виявлення нашої проблеми і слабкого місця у подружжі, за що особливо дякуємо Господу, що дозволив нам це відкрити і усвідомити вихід з цього. 
Найголовніше, що ми винесли з сесії по пілотуванню - це жити в правді, мати відвагу служити і бути відповідальним. Робити стільки-скільки зможеш, а що не можеш- віддавати Богу!!!

 

За все слава Богу!
(Київ, Микола та Марія Гасин)

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта