Служіння аніматора

В каплиці Божого Милосердя по вулиці Дібровній відбулась зустріч аніматорів житомирського району, 11 листопада.

Були приставлені 17 кіл з Житомира, 2 кола з Довбиша, і одне коло з Черняхова. Зустріч була присвячена темі: «Служіння аніматора в колі: обов’язки і завдання».

Зібрання було розділено на три частини. В першій частині родини ділились життям і реалізацією обов’язків в своїх колах, розповіли з якими труднощами стикаються у їх виконанні. Одна з вад – це не регулярність в проведені зустрічей, а з цього випливає не стабільне виконання обов’язків. А також, занепад бажання в старших родин взяти повторну участь в пережиті 15-денних реколекцій. Багато кіл розформовуються, перегруповуються у зв’язку з тим, що сім’ї виїжджають до інших міст, інших країн. Молились частину розарію і провели Намет зустрічі, в тиші роздумуючи над Словом Божим.

У другій частині районна пара Леонід та Світлана Борецькі розкрили тему про служіння аніматорів. Висвітили обов’язки і завдання відповідальних родин, з яких можна виділити, що аніматори – це подружжя, яке надихає інших до реалізації обов’язків Домашньої Церкви, турбується про духовний зріст сімей, за яких вона відповідає.

В третій частині отець Віктор Матушевський, глибше висвітив сутність і значення аніматора в колі. Аніматорство – це служба і завдання, дана Богом. В першу чергу родина має служити прикладом, щоб вести коло до пізнання і з’єднання з Господом. Харизмою аніматора має бути уміння слухати і чути. Аніматори мають першими іти дорогою освячення, і запитати: «Господи, чого ти хочеш? Що маю вчинити? Яка є Твоя воля? »

Анна Демчук

 

  

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта