Служіння – ось плід Живої Церкви!

Цими вихідними у Житомирі відбувся 26 Дієцезіальний День Молоді. І про цю подію не можна змовчати – бо вона стала особливою і для Руху Світло-Життя. Це як раз той випадок – коли випадає нагода радіти спільноті, друзям і можливістю послужити.

Отож, ще далеко до початку ДДМ – оазовичі Житомира і дієцезії почали свою активну участь і служіння. Чоловіки Домашньої Церкви Житомира – як приймаюча сторона, згуртувалися для організації порядку під час проведення зустрічі молоді, як і годиться справжнім татам – зібрались, домовились, розподілили час і обов’язки. 18 чоловіків як мінімум на кілька годин, а максимум три дні залишили свою працю і домашні обов’язки та пильнували порядок і безпеку молодих гостей. Служба порядку - це особливе дуже видиме, справді чоловіче і важливе служіння, без якого день молоді не був би можливим.

 

Старші діти Оази Дітей Божих - сини і дочки Домашньої Церкви (а це вже молода Церква ) протягом багатьох днів і вечорів під керівництвом найбільшої трудівниці ДДМ – сестри Марини , допомагали у найрізноманітніших організаційних справах – від приготування реквізитів, декорацій, фасування та упаковки подарунків до фінального здійснення процесу реєстрації учасників ДДМ.

Житомирська оазова молодь - співала у хорі, грала у оркестрі, малювала декорації, писала та проголошувала подяки гостям та вищому духовенству.

 Спільнота з Новоград-Волинського під чуйним керівництвом с. Марієтти - взяла на себе організацію та проведення адораційної молитви у п’ятницю.

Вже традиційно, подружжя Гонгало Ігор та Ірина достойно виконали ролі ведучих одного з заходів зустрічі молоді у Обласній Філармонії.

А анонс про конференцію від дієцезіального модератора о. Олега Сартакова – був однією з основних причин вибору саме групи з позначкою «С» (парафія св. Софії) - настільки великою шаною користується наука отця.

 

Невидимим, але дуже вагомим було служіння Дияконії Суспільної Комунікації, яка повністю взяла на себе авторство та верстку Щоденника (пісенника) учасника ДДМ. Також плодом служіння осіб Домашньої Церкви - були пам’ятні подарунки та ті самі жилети яскравого кольору, якими забезпечила невидима оку дияконія «друку».

 

А найкращим живим свідоцтвом Руху Світло-Життя – стали молоді люди – діти Домашньої Церкви, що приїхали для участі у ДДМ з різних парафій дієцезії, як свіжі паростки весняної розсади, які вже скоро при гарних умовах почнуть приносити свої перші плоди….

(Фото Олег Філенко, с. Франциска Туманевич, Микола Терентьєв, Юлія Чупріна)  

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта