Служіть один одному. Реколекції районних пар.

Опубліковано Юлія Ч

„Служіть один одному, кожен тим даром, що його прийняв” (1П 4,10).

„Кожний з нас має відкрити свою харизму і має її активувати в конкретній,  місцевій спільноті. Харизма не може бути мертвою. Не можна закопати в землю отриманий талант, але потрібно ним працювати для зросту, для будування Христового Тіла. Таке є радісне покликання кожного з нас. Кожний з нас має іншу харизму і ніхто не має стільки харизм, щоб самому бути всім в якійсь спільноті”

(о. Ф. Бляхницький)

 

З 29 грудня по 2 січня відбулися  Реколекції для районових пар у Ворзелі. Були присутні відповідальні за Рух пари з Києво-Житомирської, Харківсько-Запорізької дієцезій, пара країни, пари, які вже виконували та виконують служіння в районах, і очевидно, майбутні кандидати на це служіння.  Дякуємо Богу за дари і плоди отримані від Нього.

Учасники про пережиті реколекції:

 

Слава Ісусу Христу!

Дуже приємно було наново пережити єдність в нашій спільноті. Ці               реколекції разом з нами переживали подружжя з різних куточків України але не зважаючи на таку широку географію, ми почували себе, як в одній великій дружній родині.

Конференції, які були добре підготовлені і професійно викладені,  праця в групах, свідчення учасників, спільні молитви та Євхаристії, ще більше відкрили наші серця на служіння. Дали зрозуміти, що служіння це великий Божий дар та кропітка праця, в першу чергу над собою і, звісно, величезна відповідальність перед Господом!

Окремо хочеться виділити підготовленість та глибоке пізнання нашого Руху отцем Русланом Кармалітою. На його прикладі служіння для нас на цих реколекціях ми впевнилися в тому, що роль священика в нашій спільноті є досить вагомою!

Дуже приємно було пережити новорічну ніч разом із спільнотою, де чудовий настрій забезпечував не алкоголь, а чудова атмосфера християнської любові і звісно професійно підготовлена музична шоу-програма. Тому з реколекцій виїхали натхненними на подальше служіння і в чудовому настрої!

Велика подяка Богові і Вам брати і сестри, добре що Ви є!!!

 

Антон і Марта Штайгер районова пара Київського району

 

Слава Ісусу Христу!

На ре колекціях для районових пар зібралась команда активних в Русі людей, тих, які є двигуном Руху.

Реколекції провадили Леонард і Вікторія Зігерт. Духовним наставником був отець Руслан Кармаліта, а допомагав йому отець Станіслав із Запоріжжя.

Всі звикли, що реколекції служать духовному зросту людини, подружжя. На цей раз вони слугували навчанню та вихованню духовної відповідальності за те служіння, яке ми виконуємо. Як сказав один з учасників – купивши пральну машину, спершу читаємо інструкцію, а вже потім робимо запуск. Часто в нашому служінні буває так, що приймаємо служіння не маючи відповідної підготовки, не пройшовши всі етапи формації, не переживши реколекції І-ІІІ ступенів. Крім того, забуваємо про «інструкцію» нашого Руху – Статут.

Головною думкою на цих реколекціях для нас стали слова про те, що ми – аніматори, районні та дієцезіальні пари не можемо і не маємо права абияк відноситися до свого служіння. Ми будемо нести відповідальність перед Господом за недбале виконання обов’язків як аніматорів та за всі змарновані можливості. Ми повинні дбати про духовність ввірених нам подружжів, про те, щоб кожна родина пережила всі етапи формації, всі ступені реколекцій. Не для статистики, а для того, що це пережиття має перемінити, сформувати зрілого християнина, зміцнити подружжя. Це дуже дієвий рецепт духовно здорового подружжя. Подружжю, яке по-справжньому пережило формацію Руху, легко долати кризи та життєві труднощі, які обов’язково зустрічатимуться на шляху християн, бо Ісус не обіцяв, що буде легко. Як сказав на одній з конференцій отець Руслан – християнин повинен свої проблеми трактувати не як проблеми, а як задачі, які маємо вирішити, довіряючи Господу.

Аніматори, районні та дієцезіальні пари повинні надихати всіх членів Руху власним прикладом, показувати, як життя правилами Руху допомагає творити справді щасливе подружжя, заохочувати виконувати всі зобов’язання членів Руху. Щоб по-справжньому запалювати інші подружжя, аніматори повинні спершу створити справжню християнську спільноту у себе в родині.

Леонід та Світлана Борецькі районова пара Житомирського району

  Слава Ісусу Христу!

 

Саме місце проведення реколекцій надихало нас на роздуми над своїм особистим духовним життям, а також ми задумувались над тим, яким чином ми можемо втілити отримане світло в наше щоденне життя.  Ці реколекції стали ще однією зупинкою на дорозі нашого подружнього життя. Зупинкою – тобто часом оживлення віри. Ми усвідомили, що нашим завданням є спрямувати наше подружжя до участі в житті Ісуса Христа в Святому Дусі, і водночас показати красу покликання до святості в подружжі і реалізації цього покликання в єдності чоловіка і дружини. Ми відкрили більш глибоке розуміння, що маємо приймати Божий дар – Дар Духовного життя і втілювати його в своєму подружжі.

“Та ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде і будете моїми свідками в Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії і аж до краю землі.”             (Діян 1,8)

Навіщо цей дар? – щоб ми свідчили, ділились ним.

Єрусалим – родина,

Юдея – батьківщина,

Самарія – язичники, вороги,

край землі – кожен без винятку.

Ці реколекції для нас були ще одним підтвердженням, що не достатньо мати інформацію чи навіть пройти формацію і мати знання. Потрібно також жити тими знаннями, які ми отримуємо і приймаємо до свого серця.

Ми зробили висновок, що плодом формації є:    

1. Особисті відносини з Ісусом. Ісус як Господь і Спаситель має право зробити перестановку в нашому житті.

2. Молитва, життя Божим Словом і Літургією, свідчення життям.

3. Постава служіння. Відчуття відповідальності за інших – не йдеться про те, що мені можна, а про те, як я можу допомогти ближньому.

 

Павло і Катерина Чайковські районова пара Бердичівського району

 

галерея

 

 

 

 

 

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта