Хай кожен буде скорий до слухання

Опубліковано Юлія Ч

«Знайте, мої улюблені брати: хай кожен
буде скорий до слухання, повільний до
говорення, непоквапливий до гніву».
(Як 1, 19)

11 листопада 2018 року в Малині в парафії «Святої Анни» відбувся День спільноти Руху «Світло-Життя» Хорошівського району під гаслом «Спілкування в сім’ї».
Завжди приємно, коли збираються брати і сестри в Ісусі Христі. За спільним Євхаристійним столом згромадилися вірні з Малина, Іршанська, Коростеня та Хорошева. Розділили з нами радість Федорчуки Ігор та Олена, які є відповідальними за Рух «Світло-Життя» в Києво-Житомирській дієцезії. Відправив Святу Службу настоятель даної парафії отець Кшиштоф Долемба. Священик у проповіді гарно розкрив сутність сім’ї, порівнявши її з школою любові. А в якій школі є легко? Під час Меси подружні пари відновили шлюбні обітниці, а також отримали Боже благословення через отця Кшиштофа.
Районна пара Сидорчуки Андрій та Анжела підготували конференцію про спілкування в родині. Апостол Павло говорить, що в шлюбі двоє стають одним тілом (Еф 5,31). Він описує не лише фізичну єдність, але й єдність розуму та душі. Не має жодного подружжя, в якого не було б розбіжностей. На жаль, буває, що через них почуття згасають. Єдність у шлюбі неможливо досягти без постійного спілкування, коли чоловік та дружина діляться своїми думками та почуттями. Звичайно, це потребує терпіння, готовності слухати іншого, приймати його таким, яким він є зараз. Також потрібно звертати увагу на те, як ми - дорослі, спілкуємося з дітьми. Потрібно виділяти достатньо часу, щоб бути разом і спілкуватися, щоб ліпше пізнати своїх нащадків. Не опускатися до фраз-кліше. «Батьки, не дратуйте дітей ваших, а то впадуть на дусі» (Кол 3, 19). «Усяка досада, гнів, лють, крик та хула мусять бути викорінені з-посеред вас разом з усією злобою» (Еф 4, 31). Розвиваймо довготерпіння, лагідність – складові плоду Божого духу, які допоможуть нам залишатися спокійними навіть у важких ситуаціях. Тож продовжуйте виявляти любов, вона має велику силу і тоді спілкування у вашій сім’ї буде процвітати, приносячи усім радість.
На даний час в спільноті є багато хворих. За них лунала заступницька молитва, щоб добрий Господь проявив милосердя та подарував полегшення у стражданні та одужання.
Під час праці в групах учасники провели тест «Чи я є відповідальною людиною?» Ця риса характеру дуже потрібна у спілкуванні і не тільки.
Після Агапи співали українські народні пісні, відгадували загадки на кмітливість. Як приємно було бачити у братів та сестер посмішки на устах, в очах радість!
На завершення Дня спільноти отець Кшиштоф благословив нас на подальше життя в чудовому спілкуванні, без непорозумінь і суперечок.

Сидорчук Анжела
смт Хорошів, Житомирська обл.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта