Час, коли діє Бог

Опубліковано Юлія Ч

Чи вмієте Ви зберігати таємниці? Ні? Чудово!!! В мене якраз є секрет для масового розголошення! Зовсім нещодавно наша родина дізналася як дійсно варто зустріти Новий рік. Єпископ + священик + кілька люблячих родин = ідеальний рецепт Новорічних свят!

Господь завжди приходить неочікувано, але завжди у правильний момент. Цього року, Він покликав нас зустріти з ним Новий рік у колі «своїх», своїх по духу, по вірі, по переконанням, по прагненнях. З 30 грудня і до 4 січня, 6 сімей Домашньої Церкви з Луцька, Рівного, Костополя та Житомира переживали реколекції у с.Замлинні. І серед них були ми – родина з маленьким стажем та маленькими дітьми. В один момент дещо депресивне (особисто для мене) свято заміни настінного календарю стало Кайросом, тобто часом, у який діє Бог. І це не просто гучні слова; цей тиждень на межі року став для мене переломним. Через проповіді наших священиків на школі життя, школі молитви, та під час Літургії, через родини на свідченнях та заняттях в групах, через тишу Адорації та просто через перебування у Його присутності, Господь промовив до мене.

Останній рік був не найбільш вдалим і я серйозно загрузла в рутині, в якій місця Богу не знайшлося. Я очікувала, що Господь прийде по мене з палицею і блискавкою, бо на що ж ще заслуговує ця вівця-втікачка у черговій кризі віри, яка дещо (м’яко кажучи) затягнулася? Але ж ні, Він покликав мене як Марію (Луки 10:38-42), щоб сидіти в Його ногах та слухати слова Його. Задбав про всі мирські клопоти, щоб мама двох маленьких дітей насолодилася тишею і Словом без щоденного готування, прибирання та вселенської метушні. Нагадав мені, великій зазнайці, що головне любити, а не знати мільйон цікавих фактів про Церкву. Нагадав, що дітям треба приклад віри, а не християнський гугл. Нагадав, що чоловікові потрібна практична підтримка та надія, а не сота притча. І найголовніше, що мені потрібен Господь і Він все змінить і поставить як треба, незважаючи на так старанно вибудуваний мною хаос. І як бонус, Він подарував нам спільноту, щоб більше не загубитися. На цих реколекціях, наша родина отримала великий скарб і ми будемо намагатися не занедбати його.

Дякую усім хто відкрив свої серця, щоб ці реколекції відбулися. Це точно був найкращий Новий рік у моєму житті! І порада усім наостанок – якщо Господь кличе, завжди кажи, «ТАК!»

За все Слава Богу!

      

Оладько Наталія і Олександр

 

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта