"Я виноградина, ви - гілки". Аніматори ДЦ згромадились біля Ісуса

Опубліковано Юлія Ч
"Я виноградина, ви - гілки. Хто перебуває в мені, а я в ньому, - той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого чинити не можете." (Йо 15,5)
Аніматори Домашньої Церкви, як учні Ісуса згромадилися біля Ісуса, щоб зачерпнути сили і мудрості для свого служіння.
З 29 грудня по 6 січня 18 родин переживали ОРАР І° і ІІ° в Зарічанах. Були родини  з Києва, Новоград-Волинського, Хмельницького, Фастова, Житомира і Бердичева. Дякуємо Богу за дари і плоди отримані від Нього.
Учасники про пережитий оазис:
"Ми переживши реколекціі зрозуміли для себе що промовляє Господь до нас через Слово Боже.Довірити Господу всі наші справи і проблеми.Ми почули як проводити подружню молитву і подружній діалог.Ми прагнемо жити в Господі і служити Господу."
Віктор і Людмила Скаковські
"ОРАРи пережили: сімейно, відкритість пар, дала можливість зрозуміти проблеми, як іх вирішувати, гарні приклади допомогли знайти вирішеня проблем. Дякуючи Богу та ведучій парі, зрозуміли як потрібно вести коло,що в першу чергу,дуже важливим є почати працювати в своїй сім'ї. Конференції отця багато роз'яснили моментів щодо молитви.Як результат,ми з дружиною почали працювати більше над подружньою молитвою і особистою.Також зявились нові друзі."
Максим і Олена Фурман
 
"Дякуємо Богові за можливість пережити канікули з Ним і разом із спільнотою однодумців. Ми переконались, що знаходимось на правильній дорозі (перебуваємо у русі ,,Світло-Життя,,). Прагнемо рухатись по цій дорозі, користуючись ,,знаками,,(наші щоденні обов,язки - намет зустрічі, подружня і родинна молитва, подружній діалог, читання Святого письма).
Перебуваючи на реколекціях зрозуміли, як спільнота ,,Домашня Церква,, допомагає нам йти до нашоі спільноі мети - до святості.
Велику роль у цьому зіграли ,,живі,, люди - Олег та Валя Кулик, отець Олег Сартаков - які не тільки промовляють, а й живуть Словом."
Наталія і Олександр Соломенюк
 
  "Даний Оазовий формат реколекцій нам дуже подобається і ми його потребуємо.  тому що під час Оази перевіряються подружні відносини та виявляються    наші проблеми і слабкі місця.  Кожен раз Нам такі реколекції , перед усім,   допомагають працювати над Собою!!!! щоб наблизитись до Господа   і тим самим стати ще блище один до одного та  перемагати і  долати проблеми та наші слабкі місця в  нашому подружньому житті.  Це все що стосується Нас як подружжя.  
  Ще ці реколекції  нам дали можливість Пережити та відчути з допомогою Духа Святого  Основне це - Радість бути в Спільноті Домашньої Церкви.  і також відповідальність яку ми несем як родина в ДЦ. Радість мати змогу служити іншим родинам. 
 Ми як родина , та кожен особисто  отримали  дуже якісно підготовлену Формаційну програму та інформацію для розвитку і зміни насам перед  себе як особистості , а потім своїм прикладом допомагати іншим родинам в цьому. Щоб будувати живу спільноту РУХУ СВІТЛА ЖИТТЯ."
Броніслав і Олена Гайсяк
 
"Дякуємо Богу за можливість пережити ОРАР 1 та 2 ступеня в Зарічанах. Ми більше дізналися про Рух Світло-Життя, про те, якими саме аніматорами ми повинні бути, чого від нас очікують члени нашого кола та священик. Відкрили для себе наново наші обов'язки, зрозуміли, що саме робили неправильно, і в яку сторону потрібно рухатися).
Це був неймовірний час разом, час молитви, зустрічі, нових знайомств, досвіду і ділення. Слава Богу за все!"
Єгор і Любов Коваленко
 
"На цих реколекціях дуже відчувалася дія Святого Духа. Ми їхали зі своєю маленькою дитиною (7 місяців), яка прихворіла перед самим виїздом і для якої ми не мали окремого аніматора, покладаючись лише на Боже милосердя.  Але на місці одна з дівчат-аніматорів зголосилась допомогти нам з дитиною, а донечка без проблем з нею залишалася і почувала себе здоровішою з кожним днем, тому ми мали змогу повноцінно відвідувати роботу в групі та конференції. Ми приїхали з суто практичними питаннями аніматорського служіння, але Бог завжди дає нам більше, ніж ми просимо і очікуємо. Так було і цього разу. Завдяки чудовим конференціям, питанням, які нам запропонували обговорити на подружньому діалозі, і особистому спілкуванню з відповідальною парою та священиком ми знайшли багато відповідей на особисті питання і по іншому побачили своє служіння аніматорами. Дякуємо Господу за ці реколекції і за людей, завдяки яким ми змогли їх пережити саме так!"
Максим і Дарія Драпіковські
 
"Кожні реколекції це незабутні пережиття для нашої родини. Цього разу ми переживали ОРАР 1 та 2 ступення в Зарічанах. Родина на них отримала не лише глибокий вдох  у духовному житті, але і новий погляд на сам рух та обовязки аніматорської пари. Найціннішим для нас стало переосмислення того, що аніматорство починаеться в родині, в колі воно доповнюється. Дякуємо Богу за можливість перебування на цих реколекціях."
Андрій і Галина Перегуда
 
"Дуже дякуємо Богу за те, що дав можливість бути на цих реколекціях.З їх допомогою ми почали молитися подружню молитву. Також згадали обов'язки, які є для нас дарами Божими. Особливо впроваджуємо щоденний Намет Зустрічі, який допомагає пізнати волю Божу на цей день. А те, що не зрозуміле чи не можливо для нас, віддаємо в руки Божі."
Владислав і Катерина Колодій
 
"Слава Ісусу Христу! Ми родина Болейко, 11 коло.  Служимо аніматорами в цьому році.  Вперше переживали ОРАР 1/2 ст. Ще з 1 дня ми зрозуміли, що  ці реколекціі надзвичайно важливі для нас,  адже на них ми дійсно ознайомились з характеристикою АНІМАТОРСЬКОЇ ПАРИ, також пізнали методику праці над нашою святістю(сумлінне виконання обов'язків ДЦ) , а також  внесення власної харизми в коло,  ознайомились з різними важливими аспектами підготовки до зустрічі, а також впровадження в тему дня,  згідно з баченням Слуги Божого о. Ф.  Бляхницького. Найголовніше, що на цих реколекціях ми зрозуміли нашу мету - ДУХОВНИЙ ЗРІСТ УЧАСНИКІВ КОЛА(завдяки конференціям ), побачили дорогу (завдяки о. О Сартакову) - ЖИТИ В ІСУСІ ХРИСТІ, а тепер - до дії( потихеньку виконаємо завдання)- ПРАЦЯ НАД ОСОБИСТОЮ СВЯТІСТЮ, і бути прикладом для членів кола."
Вадим і Вікторія Болейко
 
"Дякуємо за суперові реколекції ! Завдяки цим реколекціям, у нас відкрилися очі на все: як правильно робити Намет  Зустрічі ( читати,перечитувати і вслухатися в тишу,що скаже до мене Бог ) , навчилися молитися  подружню молитву, а також - за 3 роки -перший раз спробували провести діалог!!! А зі свідоцтв родини Куликів - вчимося в родині слухати, менше сваритися та разом молитися! Нехай Дух Святий знаходить родини, які б теж могли для себе і для родини стільки багато взяти !" 
Вадим і Юлія Янчук
 
 
 
 

 

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта