Підгузки для дитини з інвалідністю

Опубліковано Олена

В м.Житомирі за підтримки членів руху Домашня Церква, втілено в життя добру адвентову справу "Підгузки для дитини з інвалідністю".

В Україні більше 2,5мільйонів людей з особливими потребами. Вони живуть поруч з нами, їх сім'ї є нашими прихожанами, та ми здебільшого нічого про них не знаємо або не хочемо знати. Фактично вся сума держ.допомоги на дитину з інвалідністю йде на самі засоби гігієни, пожиттєве дороговартісне підтримуюче лікування часто крити нічим.

Метою було на 1 місяць полегшити фінансовий тягар батьків, що виховують дітей з інвалідністю - закрити їх потребу у підгузках.

Ми свідомо не йшли до інтернату. Хотіли допомогти саме сім'ям. Якщо батьки знатимуть, що нести цей хрест посильно, і дорогою допоможуть люди, то інтернати менше будуть поповнюватися такими дітьми.

14 сімей з дітьми від 4-х до 16-ти років, прикутих до візка важкими діагнозами, з подивом дізналися, що їх діти небайдужі стороннім перехожим католикам. Уклін і обійми кожному, хто відкрив серце і гаманець, не пройшовши повз наш заклик.

Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо! Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми.

Потреба довготривала - з місяця в місяць - список може лише поповнюватись. Долучайтеся.

Дияконія Милосердя завжди на зв'язку.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта