День Спільноти Київського Району відбувся в парафії св. Миколая в Києві!

Опубліковано Надія

             25 травня відбувся День Спільноти Київського району в київській парафії св. Миколая. Це знакова подія, адже за 10 років існування кіл Домашньої Церкви, це перший захід такого масштабу в нашій рідній парафії. У події взяли участь сім'ї зі всіх римо-католицьких парафій Києва, а також з Фастова, Борисполя, Боярки, священики: брат Славомір Плонські OFMCap, районний модератор ДЦ о. Сергій Каганович, наш настоятель - о. Андрій Рак ОМІ та вікарій - о. Христофор Махельські ОМІ, представники Карітас-Спес – о. Петро Жарковський і Татяна Калініченко. Тішить, що на нашому святі було багато гостей з-поза спільноти, які зацікавились нашим Рухом. 

             Цього разу ми роздумували над темою: Харизми й дари в служінні спільноті. 

                  

                                       

           Отець Андрій підчас конференції виголосив переконливе слово, щодо необхідності розпізнання дарів в кожному з нас і служіння цими дарами, в першу чергу в сім'ї, а тоді в парафії, спільноті, суспільстві. А джерелом всякого доброго діла, різноманітних служінь повинна бути ЛЮБОВ, бо служіння без любові є лише непотрібним тягарем. Праця в групах цього разу була доволі цікавою, виписуючи свої таланти на папері, ми самі намагались усвідомити свою обдарованість Богом, а інші учасники своїм баченням допомагали побачити конкретні справи, служіння, які ми можемо робити використовуючи ці Божі дари.

           

                           

          Щиро дякуємо о. Сергію, який відправив Євхаристію і у проповіді скерував до сімей повчальне слово. Після Євхаристійної літургії сім'ї з нового кола нашої парафії, які пройшли етап євангелізації, урочисто засвідчили про прийняття Ісуса своїм Господом і Спасителем (пілотуюча пара - Стася і Валентин Негребецькі). Також відбулось урочисте прийняття до спільноти двох кіл - вісім сімей з парафії св. Олександра (пілотуючі пари - Вікторія і Леонард Зігерт і Аліса і Леонід Ліщенко). Чудовий музичний супровід здійснювала наша молода Музична Дияконія - Юлія Бондарчук і Вадим та Марк Фабіянські.

            

                           

          Щиро вдячні Вікторії Зігерт, Маші та Миколі Гасиним за прекрасні свідчення про те, як формація в Русі допомагає відкривати своє покликання. Ділення особистим досвідом - це те зерно, яке ми розсіваємо у відкриті серця людей, яке згодом проростає завдяки Божій благодаті. Саме завдяки свідченням сімей Зігерт і Ліщенко в нашій парафії започаткувались кола Домашньої Церкви. 

            

                            

           В завершальній частині заходу до сімей звернулись о. Петро і пані Тетяна, які розповіли про нові програми на базі Карітас-Спес, які спрямовані на розвиток соціального служіння при парафіях, а також запросили до співпраці активних, відкритих на служіння людей. За ініціативи Андрія Чміленка - волонтера ХСП (Християнської Служби Порятунку) та координатора проекту від Києво-Житомирської дієцезіі, при підтримці Карітас-Спес було організовано та роздано подарунки для наймолодших членів нашої спільноти, а також для школяриків з наших багатодітних сімей. Це гарний початок для творення і в нашому районі Дияконії Милосердя!

Завершувала День Спільноти традиційне агапе - смаколики приготували самі сім'ї: Зроблено з Любов'ю heart

              

                                        

          За все Слава Богу! Надія і Ігор Петрик, відповідальна пара ДЦ Київського району                      

Дякуємо за чудові  фото Леонарду Зігерт і Дмитру Мезинову yes

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта