Газета "Домашня Церква" 7, 8 випуск.

Опубліковано Юлія Ч Корисно

У грудні побачили світ відразу два номери газети Домашня Церква.

Вперше за всю історію випуск вийшов за межі Житомирського району, та огорнув оазовичів усієї Київсько-Житомирської дієцезії. У сьомому номері можна зауважити цілковито змінену головну сторінку - а саме оновлену шапку з заголовком та символікою - автором та виконавцем якої стала учасниця ДЦ з сусідньої дієцезії, з м.Рівне - Олександра Цехош.

Цей випуск огорнув нас солодкими спогадами та емоціями пов'язаними з пережиттям літніх реколекцій, свого роду "екскурс" в літо та калейдоскоп свідоцтв учасників усіх оазисів, що відбулися. Номер також містить Звернення Папи Франциска, слово єпископа Віталія Кривицького до ДЦ, скорочений варіант листу "Центрального кола" та постійну рубрику присвячену харизматам Руху Світло-Життя від дієцезіального модератора отця-доктора Олега Сартакова.

Тираж газети 500 екзеплярів, розраховний на усіх оазовичів ДЦ нашої дієцезії та друзів, які цікавляться нашим Рухом.

Наступний, восьмий номер - це скорочена версія газета, спеціалізований випуск присвячений очікуванню та пережиттю Різдва Христового у колі родини. Містить детальний сценарій перебігу свята вдома - чим мав на меті стати практичним посібником для спільноти.

Тираж газети був дуже обмеженим - лише 50 екземлярів. Тому особливо запрошуємо скористатись технологічними можливостями і погортати/почитати/скопіювати/роздрукувати газету прямо на сайті.

Редакція газети складає подяку усім, хто присилав свої матеріали для випусків. Запрошуємо також до служіння у Дияконії суспільної Комунікації усіх, хто має відповідні здібності та таланти і відчуває покликання до такого виду роботи!

domashnya_cerkva_vypusk_7_na_sayt11.pdf

 rizdvyanyy_vypusk_na_sayt_1.pdf

 

 

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта