Тексти: Вчення Єпископів Риму

21 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЙМО КАЗАТИ: «ОТЧЕ»

Молитва в Новому Завіті прагне досягти суттєвого, прямуючи аж до зосередження на одному лише слові: «Авва – Отче». З цього зауваження Папа Франциск розпочав своє повчання під час загальної аудієнції, що відбулася в середу, 16 січня 2019 р., в залі Павла VI у Ватикані.

21 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: БЛАЖЕНСТВА – ЦЕ СТИЛЬ СПРАВЖНЬОГО ХРИСТИЯНСЬКОГО ЖИТТЯ

  Можна вважати себе добрим християнином, але не поводитися так, як личить християнам. Думками про те, що є ознакою справжнього християнського життя, Святіший Отець поділився під час ранкової проповіді у понеділок.

21 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА ПРОСИТЬ МОЛИТИСЯ ЗА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МОЛОДІ В ПАНАМІ

  «Через кілька днів вирушаю до Панами, де від 22 до 27 січня триватиме Всесвітній день молоді. Прошу вас молитися за цю дуже гарну подію, важливу в церковній мандрівці», – сказав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» в неділю, 20 січня. Коли ж прочани, зібрані на площі перебили його оплесками, запитав: «Чи ви також їдете?»
21 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: СЛУЖИТИ ГОСПОДОВІ ОЗНАЧАЄ СЛУХАТИ ЙОГО СЛОВО ТА ВПРОВАДЖУВАТИ В ЖИТТЯ

  Перед молитвою «Ангел Господній» у неділю, 20 січня 2019 року, Папа Франциск коментував розповідь святого євангеліста Йоана про перше чудо Ісуса – перетворення води на вино під час весілля в Кані Галилейській.
15 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: ЯКИЙ БЕЗКОРИСЛИВИЙ ДАР МОЖЕМО ЗРОБИТИ СЬОГОДНІ?

  «Погляньмо на свої руки, часто порожні без любові, та спробуймо сьогодні подумати про безкорисливий дар, який можемо зробити», – заохотив Папа Франциск через Твіттер у понеділок, 14 січня 2019 року.
15 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ МІСІЇ КОЖНОГО З НАС – ЄДНІСТЬ ІЗ БОГОМ У МОЛИТВІ

  Єднаючись із людом, Ісус поділяє з ним глибоке прагнення оновлення, а свою місію розпочинає та здійснює в досконалій єдності з Небесним Отцем і Святим Духом. На це звернув увагу Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» у неділю, 13 січня 2019 року, коментуючи євангельську розповідь святого Луки про Хрещення Ісуса в Йордані.
15 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: ПЕРЕДАВАННЯ ВІРИ – ЦЕ ОБОВ’ЯЗОК БАТЬКІВ

13 січня 2019 року Папа Франциск традиційно вділив Таїнство Хрещення немовлятам, що народилися в сім’ях ватиканських працівників, – 12 хлопчикам і 15 дівчаткам. «Передавати віру – це ваше завдання», – наголосив він, звертаючись до їхніх батьків у проповіді.

Як зростає віра?

15 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

БУДЬТЕ СИНАМИ ВАШОГО ОТЦЯ, ЩО НА НЕБІ. СЛОВО ПАПИ ФРАНЦИСКА НА ЗАГАЛЬНІЙ АУДІЄНЦІЇ 2 СІЧНЯ 2019 РОКУ

Отче наш – ІІІ: У центрі Нагірної проповіді
Дорогі брати і сестри, доброго дня, а також доброго Нового року!

Продовжуємо розмову про «Отче наш», освітлену таємницею Різдва, яке ми щойно відсвяткували.

Євангеліє від Матея подає текст «Отче наш» у стратегічному місці, у самому центрі Нагірної проповіді (див. 6, 9-13). Іще раз погляньмо на цю сцену: Ісус виходить на гору біля озера, сідає; навколо нього – найближчі учні, а далі – величезна юрма безіменних облич. Саме це неоднорідне зібрання стало першим адресатом, якому було довірено «Отче наш».

15 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

БОГ ХОЧЕ, ЩОБ ЙОГО ДІТИ РОЗМОВЛЯЛИ З НИМ БЕЗ СТРАХУ. СЛОВО ПАПИ ФРАНЦИСКА НА ЗАГАЛЬНІЙ АУДІЄНЦІЇ 12 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

Отче наш – IІ: Молитися – це прохати з довірою
Дорогі брати і сестри, доброго дня!

Ми продовжуємо цикл розмов про молитву «Отче наш», який розпочався минулого тижня. Ісус вкладає у вуста Своїх учнів коротку й сміливу молитву, яка складається з семи прохань – це число в Біблії не випадкове, воно вказує на повноту. Я кажу «сміливу», бо ж якби Христос сам не запропонував цього, то, мабуть, ніхто з нас – навіть найвідоміший теолог – не наважився б так звертатися до Бога.

10 Січ 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

ПАПА: БОЖЕ СВІТЛО ПРИХОДИТЬ ДО ТИХ, ХТО ЙОГО ПРИЙМАЄ

Об’явлення Господнє

«Замало знати, де народився Ісус, як це трапилось із книжниками, якщо ми не дійдемо до того місця. Не достатньо знати й того, що Ісус народився, як у випадку Ірода, якщо ми Його не зустрінемо», – наголосив Папа.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта